Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program partnerski webePartners — jak dołączyć z Meblepumo?

2022-07-14
Program partnerski webePartners — jak dołączyć z Meblepumo?

Nie ma lepszego sposobu na dotarcie do nowych klientów niż szczera i rzetelna opinia zadowolonych użytkowników. Sieć afiliacyjna to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, w której to właśnie Wam, klientom dajemy możliwość zarabiania na polecaniu naszych produktów, w oparciu o własne pozytywne doświadczenia i pełną satysfakcję z dokonanych zakupów. Sprawdź, co możesz zyskać, jak zarabiać i w jaki sposób dołączyć do wyjątkowego programu partnerskiego webePartners z Meblamipumo!

Meblepumo już na webePartners!

Od samego początku misją meblepumo.pl było tworzenie produktów wysokiej klasy, trwałych i wykonanych z dbałością o najmniejsze detale. Chcieliśmy, by nasze meble stały się nie tylko funkcjonalnymi elementami wyposażenia, ale również eleganckimi i przyciągającymi spojrzenia dekoracjami domu, nadającymi mu wyjątkową, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę.

Najwyższymi priorytetami były dla nas zawsze pełne zadowolenie zarówno z oferowanych produktów, jak i sprawnej obsługi i komunikacji, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza strona internetowa była przejrzysta, czytelna i łatwa w obsłudze dla każdego użytkownika. Dziś o jakości naszych produktów świadczą tysiące pozytywnych komentarzy i zadowolonych użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami w internecie.

Jesteś bądź chcesz zostać jednym z nich? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Meblepumo dołączyło do programu webePartners, w którym dajemy Ci możliwość zarabiania na swoich pozytywnych doświadczeniach. Dołącz do programu webePartners wraz z meblepumo.pl i zacznij zarabiać za każdym razem, gdy z Twojego polecenia dołączy do nas kolejny zadowolony klient.

Czym jest webePartners i sieć afiliacyjna?

Zastanawiasz się, czym jest sieć afiliacyjna i w jaki sposób właściwie można zacząć dzięki niej zarabiać? Jest to forma marketingu internetowego, który opiera się na współpracy pomiędzy reklamodawcą, czyli sklepem bądź innym podmiotem oferującym w sprzedaży produkty lub usługi, a wydawcą, czyli osobą, która poleca je szerszemu gronu odbiorców, np. za pośrednictwem blogów, stron internetowych, czy portali społecznościowych.

W tym systemie każdy wydawca otrzymuje wynagrodzenie, za efekty jakie udało mu się uzyskać. Efekty z kolei mierzone są za pomocą ilości sprzedanych produktów, za pośrednictwem wygenerowanego na indywidualnym koncie linku afiliacyjnego, który wydawca może umieścić w dowolnym miejscu w internecie.

Platforma webePartners to przejrzysty, szybki i łatwy sposób, aby zarabiać online, dzięki skutecznej afiliacji, czyli na polecaniu sprawdzonych produktów. Sam wybierasz czas i sposób promocji, stawiając na środki przekazu i narzędzia, które według Ciebie przyniosą najlepsze efekty!

Zapisz się do programu partnerskiego Meblepumo

Ogromną zaletą linków afiliacyjnych jest ich bezterminowość. Umieszczone raz w internecie, pracują przez cały czas! Każde zakup za pośrednictwem zamieszczonego linku to prowizja dla Ciebie, a więc czysty zysk. Program partnerski webePartners stanowi zatem najprostszy sposób zarabiania online. Jedyne co musisz zrobić to umieścić link afiliacyjny np. na:

  • blogach,
  • kanałach YouTube,
  • podcastach,
  • forach tematycznych,
  • serwisach rabatowych,
  • porównywarkach cen i produktów,
  • w serwisach społecznościowych,
  • w newsletterach.

Link możesz podpiąć pod baner, logo, grafikę lub po prostu wkleić go w zwykłą treść! Sam zdecydujesz, w jaki sposób i dla jakiego grona odbiorców poprowadzisz swoją promocję. Co więcej, dołączenie do programu nie wiąże się z żadnymi umowami i formalnościami. Zakładając konto na webePartners, musisz jedynie zaakceptować warunki programu partnerskiego i gotowe! Nie musisz osiągać żadnych miesięcznych progów, nie ciąży nad Tobą żadna presja i w każdej chwili i bez żadnych formalności możesz ze współpracy zrezygnować.

Co musisz zrobić, aby dołączyć do programu partnerskiego Meblepumo?

Aby współpraca partnerska przyniosła pierwsze dochody, musisz jedynie założyć całkowicie darmowe konto. Rejestracja jest niezwykle prosta i zamyka się w zaledwie kilku kliknięciach. Kiedy stworzysz już swój indywidualny profil, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę programy partnerskie, wyszukasz Meblepumo i klikniesz opcję — Dołącz do programu.

Pamiętaj, to Ty decydujesz co i w jaki sposób będziesz promować! Po rejestracji platforma webePartners od samego początku pomaga Ci w osiągnięciu jak najlepszych wyników za pomocą darmowych narzędzi. Dzięki nim stworzysz nie tylko linki afiliacyjne, ale również efektywne banery, widżety i pliki xml, które możesz dowolnie wykorzystywać na swojej stronie internetowe, blogu, czy w mediach społecznościowych.

Jeśli nie prowadzisz swojej działalności, pamiętaj, że nie musisz się rozliczać fakturą VAT! Wystarczy, że wystawiasz rachunek, który w szybki sposób możesz wygenerować za pośrednictwem systemu webePartners.

Jak się zarejestrować i jakie czekają na Ciebie korzyści?

Aby założyć konto, oczywiście musisz kliknąć opcję — Zarejestruj. Zaraz po podaniu loginu i hasła, otworzy się kolejny panel, w którym będziesz mieć możliwość uzupełnienia profilu o adres strony internetowej, bloga, czy kanału na YouTube, napisania kilku informacji o tym, w jaki sposób zamierzasz promować reklamodawców i dobrać kategorie programów partnerskich, które chcesz promować.

Pamiętaj, że każda sprzedaż dokonana za pośrednictwem Twojego indywidualnego linku to prowizja dla Ciebie. Im więcej sprzedaży, tym większy zarobek, a także szansa na długofalową i owocną współpracę. Prowizja naliczana jest zawsze od wartości produktów brutto, bez uwzględnienia kosztów wysyłki. Jeśli klient kliknie Twój link, dokona zakupu i cała transakcja przebiegnie pomyślnie, reklamodawca potwierdzi Twoją prowizję w systemie, uruchamiając proces transferu Twoich środków.

Proste? Zatem do dzieła! Załóż konto na webePartners już dziś i zacznij skutecznie zarabiać każdego dnia z meblepumo.pl!

pixelpixel