Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biurka składane

( ilość produktów: 2 )

Niewielkie i kompaktowe biurka składane to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują kącika do pracy, a których jednocześnie ogranicza metraż, nie pozwalając na wstawienie do pokoju tradycyjnego, masywnego biurka, zajmującego często całkiem sporo miejsca. Świetnie sprawdzą się dla osób pracujących w trybie hybrydowym, co w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularne, a często wręcz uważane za normę.  

Czy składane biurko może być wygodne?

Jak najbardziej tak! Bez obaw, to że biurko jest niewielkich rozmiarów oraz można złożyć je i schować po wykonaniu swoich obowiązków, tak aby nie zagracać niepotrzebnie pomieszczenia w weekendy, czy w czasie wolnym, nie oznacza w żadnym razie, że nie da się przy nim wygodnie i komfortowo pracować. Takie rozwiązanie z jednej strony pozwala zachować większy balans pomiędzy życiem służbowym, a prywatnym, odgraniczać od siebie te dwie sfery, z drugiej natomiast nie zagraca i nie zaburza aranżacji salonu, czy innego wnętrza. Zwłaszcza dla osób, które pracują z domu okazjonalnie lub niektóre dni spędzają w firmie, a niektóre na homeworkingu, taka opcja może być na wagę złota.

 

Dlaczego warto zainteresować się składanym biurkiem?

Biurka składane to idealny przykład na meble, które idą z duchem czasu, dostosowując się do naszych dzisiejszych standardów i potrzeb. Korzystanie z nich jest bardzo proste i bezproblemowe, otwieranie oraz zamykanie nie powinno stanowić trudności. Takie biurko z powodzeniem może sprawdzić się również dla dzieci i dla młodzieży, zwłaszcza jeżeli w pokoju dziecięcym nie mamy zbyt wiele wolnej przestrzeni. Składany blat posiada wystarczającą ilość miejsca, aby ustawić na nim sprzęt elektroniczny, czyli komputer lub laptop, a także książki, dokumenty, czy inne materiały niezbędne do pracy albo do nauki. Tego typu biurka mogą występować w różnych kolorach, choć najczęściej spotkać można takie w wersji prostej i minimalistycznej oraz w podstawowych i uniwersalnych barwach. Najczęściej wykonane są z drewna lub laminatu w połączeniu z metalowymi nóżkami.  

Jakie biurka składane można znaleźć w naszym sklepie online?

Oferujemy biurka składane w różnych rozmiarach i ciekawych modelach, w tym także biurka obrotowe, które umożliwiają wygodne manewrowanie blatem roboczym. Stawiamy na jakość w połączeniu z rozsądną, niewygórowaną ceną – produkty od znanych i najlepszy producentów w branży meblowej. Zdecydowanie polecamy zainteresować się biurkami tego typu – to idealny kompromis dla osób, które marzą o własnym kąciku biurowych, a nie dysponują zbyt dużym metrażem w swoich czterech ścianach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – do biurka warto dobrać także wygodne krzesło i inne przydatne akcesoria. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

pixelpixel