Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kredensy i witryny

( ilość produktów: 59 )

W naszej ofercie można znaleźć również kredensy i witryny. Urządzasz nowy dom? A może chcesz przeprowadzić metamorfozę któregoś z pomieszczeń znajdujących się w Twoim mieszkaniu? Zwróć uwagę na stylowe elementy wyposażenia wnętrz, które prezentujemy w tej kategorii. Charakteryzowane tu meble na pewien czas zostały zapomniane, lecz współcześnie wracają do łask, jednak w zupełnie nowym, wydawałoby się nawet ciekawszym wydaniu i cieszą się rosnącą popularnością. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wysokogatunkowymi produktami!

Kredensy i witryny – przydatne wyposażenie do salonu lub jadalni

Kredensy i witryny to zazwyczaj wysokie i pojemne meble składające się z dolnej szafki z szufladami oraz górnej części z przeszklonymi drzwiami lub otwartymi półkami – już na pierwszy rzut oka zachwyca właśnie ich prosta konstrukcja. Te meble najczęściej umieszcza się w jadalni oraz salonie, a więc pomieszczeniach, w których gromadzą się domownicy lub przyjmowani są goście, spełniają bowiem one funkcję reprezentacyjną i wypoczynkową. Urokliwe kredensy i witryny służą do przechowywania i eksponowania zastawy stołowej, szklanek, kieliszków, porcelany, czy rodzinnych pamiątek, małych ozdób, bibelotów i innych akcesoriów. Za ich sprawą w pomieszczeniu zapanuje ład oraz przytulna atmosfera.

Dlaczego warto inwestować w witryny i kredensy?

Dokonanie zakupu kredensów i witryn to inwestycja opłacalna z wielu względów. Istotne znaczenie w tym kontekście ma między innymi ich wielofunkcyjność oraz estetyka – to dekoracyjne detale, które z powodzeniem nadają charakteru nawet na pozór najzwyklejszym wnętrzom. Meble te są trwałe i łatwe w utrzymaniu oraz doskonale się prezentują pod kątem wizualnym. Cechuje je także uniwersalność, pozwalająca na dopasowanie kredensów i witryn do każdego stylu domu lub mieszkania, od tradycyjnego, aż po nowoczesny.

Kredensy i witryny – dobierz mebel do stylu wnętrza

Kredensy i witryny z naszej oferty to modele węższe (pojedyncze) albo szersze (podwójne), na nóżkach lub osadzone bezpośrednio na podłodze, w niektórych znajduje się także wewnętrzne oświetlenie, mogą też być wyposażone w mniejszą lub większą liczbę półek i regałów. Dominuje neutralna kolorystyka – biel, czerń, szarość oraz naturalne drewno w różnych odcieniach. Bogaty asortyment produktów z tej kategorii pozwala bez większego problemu wybrać wariant skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i dopasowany do stylu miejsca, w jakim ma zostać docelowo umieszczony kredens lub witryna.

pixelpixel