Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oświetlenie LED

( ilość produktów: 54 )

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uzupełnienie aranżacji każdorazowo stanowi prawidłowo dobrane oświetlenie. Nie tylko jest to jedno ze źródeł światła, które umożliwia komfortowe użytkowanie danej przestrzeni, ale również przyciągający wzrok element dekoracyjny, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Obie te cechy są charakterystyczne dla oświetlenia LED znajdującego się w naszej ofercie. Już teraz szczegółowo zapoznaj się z asortymentem tworzącym tę kategorię i wybierz wariant skrojony na miarę Twoich indywidualnych potrzeb – zachęcamy do dokonania satysfakcjonującego zakupu.

Taśma LED – źródło światła o uniwersalnym zastosowaniu

Rosnącą popularnością cieszy się oświetlenie LED, które można zastosować w meblach. Z powodzeniem sprawdzi się ono w różnych elementach wyposażenia wnętrz – na przykład witrynach, kredensach, szklanych półkach, meblościankach, komodach, szafkach nocnych lub RTV, czy wewnątrz szuflad. W takiej formie światło emitowane przez taśmy LED pełni różne funkcje. Oświetlenie LED w meblach podkreśla ich wygląd, wprowadza we wnętrzu niepowtarzalny klimat, stanowi dopełnienie aranżacji, a także pozwala lepiej wyeksponować przedmioty umieszczone w tej dekoracyjnej przestrzeni. Tego typu światełko ułatwia również dostęp do pamiątek, ozdobnych akcesoriów oraz innych rzeczy, które chce się mieć na wyciągnięcie ręki.

Oświetlenie ledowe – wiele możliwości aranżacyjnych

W zależności od  efektu, jaki chce się uzyskać, indywidualnych preferencji oraz stylu całej aranżacji, można wybierać pośród różnych wariantów kolorystycznych. Dostępne u nas oświetlenie LED przyjmuje następujące barwy: białą, niebieską, zieloną, czy czerwoną. Istnieją nawet warianty, w których oświetlenie jest zmienne, regulowane pilotem – efekty świetlne to: jednostajne światło, migotanie oraz pojawianie się i znikanie oświetlenia LED. LED-y można u nas kupić zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak i w zestawach.

Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

Główne mocne strony oświetlenia LED, wpływające na jego popularność, to: uniwersalność zastosowania, możliwość dopasowania do różnych powierzchni, opcja montażu w kilku konfiguracjach, sterowanie poziomem jasności, zróżnicowana intensywność oraz efekty oświetleniowe, niższy pobór energii (energooszczędność diod LED), ekologiczność, bezpieczeństwo, skupiona wiązka światła, wydajność, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dłuższa żywotność. W przypadku wyboru oświetlenia LED w meblach warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, należy dopasować odpowiednią moc światła. Po drugie, trzeba też zwrócić uwagę na tonację i odcień LED-ów. Po trzecie, trzeba postawić na typ oświetlenia cechujący się wysoką jakością, zapewniający długotrwałe i niezawodne użytkowanie.

pixelpixel