Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotele obrotowe

( ilość produktów: 113 )

Bez dwóch zdań najważniejszym elementem każdego stanowiska pracy biurowej, jest odpowiednio dobrany, wyprofilowany i regulowany fotel, który pozwala na ideale dopasowanie różnych parametrów pod swoje własne, indywidualne potrzeby, sylwetkę i wzrost. Zdecydowanie największą popularnością wśród naszych klientów od lat cieszą się fotele obrotowe w różnych odsłonach, które świetnie sprawdzają się zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.  

Dlaczego warto wybrać fotel obrotowy do swojego firmowego albo domowego biura?

Krzesła i fotele obrotowe posiadają ogrom niepodważalnych zalet, dlatego zdecydowanie warto się nimi zainteresować, planując kącik do pracy i nauki dla siebie, swojego dziecka albo swoich pracowników. Odpowiednia postawa przy biurku jest ogromnie ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia, dlatego zwłaszcza jeżeli każdego dnia spędzamy przed komputerem wiele godzin. Porządny, profesjonalny fotel obrotowy to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca i za którą podziękuje nam w przyszłości nasz kręgosłup. Dobrze dobrane krzesło do biurka zapewnia komfort pracy i pozwala w 100% skupić się na wykonywanych w danej chwili czynnościach i obowiązkach bez niewygody i dyskomfortu.  

Na co zwrócić uwagę kupując nowy fotel obrotowy?

Poza kwestiami typowo wizualnymi i estetycznymi – w naszym asortymencie można znaleźć fotele obrotowe w różnym stylu, wykonane z różnych tworzyw oraz materiałów (polecamy zwrócić uwagę nie tylko na sam wygląd, ale także na kwestie praktyczne, na przykład na na łatwość utrzymywania w czystości), w  szerokiej palecie kolorów, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę możliwość regulacji. Czym więcej elementów może być dopasowywanych pod swoje potrzeby, tym lepiej. Poza wysokością krzesła, wiele modeli posiada na przykład możliwość manewrowania stopniem nachylenia oparcia, a także ustawienia pozycji podłokietników. I choć takie fotele zajmują nieco więcej miejsca, ze względu na zamontowane kółka, ich zalety są tak duże, że nie powinno nas to do nich zniechęcać. Nie należy także bać się, że porysują podłogę, czy parkiet – większość nowoczesnych modeli posiada koła wykonane z bezpiecznych materiałów, a dodatkowo można jeszcze dla pewności dokupić do kompletu specjalne maty ochronne.  

Fotele obrotowe – zasługujesz na wygodne miejsce przy swoim biurku

Wybierając fotel obrotowy troszczysz się o swoje zdrowie i samopoczucie. Tego typu krzesła są naprawdę wygodne, wytrzymałe i solidne i przetrwają przez wiele kolejnych lat intensywnego użytkowania. Z ich pomocą przyjmuje się prawidłową postawę ciała, odciąża kręgosłup i zapewnia odpowiednie podparcie dla całego ciała. Są bardzo stabilne, a dzięki zamontowanym kółkom można bez problemu przestawić je z miejsca na miejsce bez konieczności dźwigania.

pixelpixel