Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Witryny szklane

( ilość produktów: 51 )

Istotnym punktem naszej oferty są również witryny. To pojemne meble, które zdadzą egzamin zwłaszcza w salonie albo jadalni. Na ich dużą popularność wpływa przede wszystkim charakteryzująca je wielofunkcyjność, pozwalająca przechowywać w nich różnorodne przedmioty stanowiące własność domowników. Jednak ten element wyposażenia jest nie tylko praktyczny, ale i atrakcyjny wizualnie. Z aktualnymi trendami zgodne są na przykład witryny szklane, a więc meble z przezroczystym frontem, pozwalającym wyeksponować całą zawartość. Już teraz sprawdź produkty dostępne w tej kategorii!

Witryna szklana – mebel o wszechstronnym zastosowaniu

Witryny szklane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią inwestycję na lata, z której bezawaryjnie można korzystać przez długi czas. Tego typu gabloty pozwalają przechowywać obrusy, bieżniki i serwetki oraz wyeksponować zastawę kuchenną, kieliszki, szklanki i filiżanki. Równocześnie pełnią zatem funkcję dekoracyjną i użytkową. Szklane witryny na książki są chętnie wykorzystywane jako domowe biblioteczki. A czy Ty masz już pomysł na zastosowanie takiego elementu wyposażenia w swoich czterech kątach?

Witryny szklane do salonu – połączenie elegancji i funkcjonalności

Naszym atutem jest to, że mamy do zaoferowania szeroki wybór witryn szklanych, które odnajdą się we wnętrzach urządzonych w zgodzie z założeniami typowymi dla różnych stylów architektonicznych. Istnieje możliwość, aby zaopatrzyć się w witryny białe dopasowane do minimalistycznej stylistyki skandynawskiej, są także meble industrialne, nowoczesne, retro, vintage, glamour, ale i romantyczne.

Jak zaaranżować szklaną witrynę? Pomysły i inspiracje

Za sprawą swoich właściwości witryny szklane dają szerokie możliwości aranżacyjne. Aby uzyskać w tym zakresie pożądany efekt, obok magazynowanych rzeczy należy umieścić tam akcesoria dekoracyjne. Dobrym pomysłem jest ustawienie na półkach ozdobnych bibelotów, figurek, pamiątek z podróży, czy rodzinnych fotografii w ramkach. Jeśli chce się dodać uroku takiej kompozycji, warto zdecydować się na wybór witryny z podświetlanym na dowolny kolor wnętrzem. Jeśli chcesz czerpać z potencjału, jaki drzemie w matowej lub błyszczącej witrynie z transparentnym frontem, zainwestuj w produkt z naszej oferty.

W sprzedaży są mniejsze i większe modele w modnej aktualnie kolorystyce (dominują stonowane barwy – biel, szarość, czerń, brąz, czy odcienie naturalnego drewna), mają one wygodnie otwierane drzwiczki oraz szuflady, dostępne są witryny szklane usytuowane bezpośrednio na podłożu, jak i konstrukcje stojące na stabilnych nóżkach oraz witryny wiszące. Poszukujesz mebla zgodnego z przedstawionym opisem? Zachęcamy do dokonania udanego zakupu!

pixelpixel