Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biurka szklane

( ilość produktów: 2 )

Biurka i blaty wykonane ze szkła to ponadczasowy klasyk, który świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Idealnie wpasowują się w stylistykę każdego gabinetu, czy pokoju biurowego zarówno w domowej, jak i w firmowej przestrzeni. Biurka szklane wyglądają lekko, subtelnie, nie przytłaczają pomieszczenia, a jednocześnie świetnie spełniają swoje zadanie, będąc solidnym i trwałym meblem idealnym do pracy albo do nauki.  

Czy warto zainwestować w biurko wykonane ze szkła?

Szklane biurka od lat cieszą się dużą popularnością. W nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach idealnie wpasowują się w aranżację całego pomieszczenia, stanowiąc ciekawą alternatywę dla bardziej klasycznych biurek wykonanych z drewna albo z płyty. Część osób obawia się jednak, że taki materiał nie jest zbyt trwały, może łatwo ulec uszkodzeniu, zwłaszcza jeśli korzystają z takiego mebla dzieci albo młodzież. Dzisiejszy producenci branży meblowej dbają jednak o to, aby biurka szklane były w 100% bezpieczne, solidne i trwałe, odporne ma urazy mechaniczne. Takie blaty wykonane są zawsze z grubego, specjalnego szkła, które jest w dodatkowy sposób wzmocnione i zabezpieczone. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu szkło hartowane, które nawet jeśli w skrajnych przypadków ulegnie stłuczeniu, nie rozpryskuje się na drobne i ostre odłamki, którymi ktoś mógłby zrobić sobie krzywdę. Dodatkową zaletą tego typu biurek jest łatwość do utrzymywania w czystości – nawet jeżeli coś się na taki blat wyleje, wystarczy je zetrzeć bez strachu o ewentualne odbarwienia, czy nasiąkanie materiału, tak, jak może mieć to miejsce na przykład w przypadku naturalnego drewna. Należy jedynie wycierać je zawsze do sucha, dbając każdorazowo o to, aby na powierzchni szkła nie pozostawały nieestetyczne zacieki, podobnie jak ma to miejscu z innymi powierzchniami szklanymi, które mamy w naszych domach, jak szyby, czy lustra.

Biurka szklane od Meble PUMO

W naszym asortymencie można znaleźć nowoczesne i solidne biurka szklane w różnych rozmiarach i kształtach, wykonane zarówno ze szkła o wykończeniu błyszczącym, jak i matowym. Szkło często występuje w połączeniu z metalem w kolorze srebrnym, złotym albo czarnym. Mogą występować w wersji klasycznej, prostej lub w wersji narożnej. Warto wiedzieć, że takie biurko również może posiadać pojemne i przydatne szuflady, schowki oraz półki, dzięki którym można pochować różne niezbędne szpargały, zachowując dzięki temu ład i porządek na powierzchni roboczej oraz więcej miejsca na ustawienie sprzętu elektronicznego, książek i innych niezbędnych do pracy lub nauki materiałów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie trudności z wyborem konkretnego modelu, pytań i wątpliwości, chętnie służymy radą i pomocą.

pixelpixel