Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stelaże do łóżka

( ilość produktów: 25 )

Wygodne łóżko, znajdujące się w sypialni, czy pokoju dziecięcym, to gwarancja zdrowego, bezpiecznego oraz spokojnego snu. Chcesz zapewnić swoim bliskim przynoszący ukojenie nocny wypoczynek? Marzysz o tym, aby odbywające się w ciągu dnia drzemki pomagały Ci się szybko zregenerować i dodawały energii do realizacji prywatnych oraz zawodowych obowiązków? Zainwestuj w solidne łóżko, na którym leżenie będzie źródłem prawdziwej przyjemności i pozwoli się rozluźnić. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór materaca, którego podparciem musi być wytrzymały stelaż. Już teraz sprawdź nasze produkty z tej kategorii i wybierz wariant odpowiadający na Twoje wymagania.

Stelaż – nieodłączny element łóżka! Jaką rolę odgrywa?

Stelaż składający się z równolegle ułożonych względem siebie listewek to integralna część każdego łóżka – zarówno tego znajdującego się w pokoju dziecięcym, jak i umiejscowionego w sypialni zajmowanej przez osoby dorosłe. Ten element, wraz z ułożonym na nim materacem tworzą zgrany duet, który bezpośrednio wpływa na komfort snu. Stelaż nie tylko jest ramą i swego rodzaju fundamentem dla materaca, ale też zapewnia wymaganą wentylację, a tym samym sprawia, że dłużej zachowuje on swoje pierwotne właściwości i walory użytkowe. Stosowanie właściwego stelaża jest receptą na zapewnienie sobie odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa, wygody podczas leżenia, a w efekcie zdrowego, przynoszącego wytchnienie snu. W ten sposób można pozytywnie wpłynąć na swoją kondycję fizyczną, ale i psychiczną. To gwarancja efektywnego nocnego wypoczynku oraz skutecznej regeneracji w trakcie odbywających się w ciągu dnia drzemek.

Jak dobrać odpowiedni stelaż do łóżka?

W naszej ofercie można znaleźć pojedyncze stelaże do łóżek pochodzące wyłącznie od godnych zaufania producentów. Mają one różne wymiary (między innymi 90x200 cm, 90x190 cm, 140x190 cm, 80x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, czy też 140x200 cm), co pozwala precyzyjnie dopasować konkretny wariant do mniejszego lub większego łóżka. Dostępne są zarówno klasyczne modele bez regulacji (złożone z zamontowanych na sztywno listewek), jak i te, w których można bez wysiłku ustawić położenie zagłówka i podnóżka (części nośnej) – to opcja skierowana przede wszystkim do osób starszych i niepełnosprawnych, które mają trudności z samodzielną zmianą pozycji ciała podczas snu. Regulowana konstrukcja to również doskonała inwestycja dla wszystkich, którzy lubią spędzać więcej czasu w łóżku, na przykład czytając książkę, czy oglądając telewizję. Wystarczy więc wybrać pośród produktów z tej kategorii wysokiej jakości stelaż skrojony na miarę indywidualnych potrzeb.

Stelaż do łóżka – czym kierować się przy jego wyborze?

Stelaż do łóżka ma zapewniać stabilne podparcie dla materaca, dlatego musi to być solidna konstrukcja, która pomimo codziennej eksploatacji bezawaryjnie posłuży przez długi czas. Trwałość tego komponentu zapobiegnie również pojawieniu się ewentualnych odkształceń na powierzchni materaca. Należy więc wybrać model wytworzony z materiału amortyzującego stały nacisk i odpornego na uszkodzenia, który w dodatku można z łatwością utrzymać w czystości. Równocześnie stelaż, aby mógł dobrze pełnić przewidzianą dla siebie funkcję, musi zostać starannie dopasowany do rozmiaru oraz kształtu łóżka. Zwrócenie uwagi na te elementy podczas wyboru konkretnego produktu z naszej oferty to podstawowy składnik przepisu na udany zakup – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

pixelpixel